Nátěrové hmoty Tisk E-mail
 Nabízíme širokou nabídku všech typů nátěrových hmot na kov, dřevo, beton, venkovní fasády a vnitřní nátěry od českých i zahraničních výrobců. Mezi náš sortiment patří i probarvené strukturální omítky.
 
Malířské potřeby Tisk E-mail
 Nabízíme široký sortiment štětců, válečků, malířských štětek a ostatního doplňkového zboží jako jsou  zakrývací folie, pásky, ale i malířské štafle, hrnky, misky. Máte možnost využít i objednávky zboží podle katalogu od firmy Storch, která nabízí produkty jak pro profesionály tak pro hobby využití.
 
Stříkací technika Tisk E-mail
 Máme pro Vás široký sortiment kompresorů, stříkacích pistolí, zahradních postřikovačů, náhradních dílů ke stříkací technice.
V neposlední řadě nabízíme k prodeji i techniku „Air-less“ (bezvzduchá vysokotlaká technologie).
 
Brusiva Tisk E-mail
 Potřebujete ošetřit hrubé plochy, začistit či přebrousit nějaké to místečko či jen něco přeleštit? Máme pro Vás brusná plátna, papíry po kouscích i v rolích. Brusné houbičky, mřížky a kotouče u nás najdete samozřejmě také.
 
Tmely a lepidla Tisk E-mail
 Nedílnou součástí profesionální i hobby práce je mnohdy lepení či tmelení. Máme pro Vás ucelený výběr těchto produktů v podání renomovaných výrobců.
 
Bazénová chemie Tisk E-mail
 Čistý a hygienický bazén, bez sinic a jiných neřádů je teprve správným bazénem. A proto pro Vás máme v nabídce bazénovou chemii od firmy Qualichem.
 
 
TOPlist
 
 

PAMi Barvy - Laky
Zdenka a Zdeněk Šebkovi


Dolní Novosadská 53
Olomouc 77900

585 417 210, 602 775 664
pami.barvy@email.cz