Centrum BAREV Tisk E-mail

 Naše míchací centrum Vám nabízí tónování autolaků a to jak jednosložkových tak i dvousložkových. Dále můžete využít namíchání syntetických, fasádních, ale i interiérových barev. Jedná se zejména o produkty firem Dulux a Body. Máte možnost výběru z několika tisíc odstínů ze vzorkovnic RAL, NCS, ČSN, Dulux, Vivechrom, ale i dalších.Mezi výhody našeho míchacího centra patří využívání fotospektrometru, což je přístroj schopný převést kolorit vámi přineseného vzorku do našeho počítače a tím urychlit jeho namíchání.

    


Veškeré odstíny mícháme na počkání pomocí plně automatických tónovacích strojů s možností domíchání.

K modernímu desingeru bytové architektury patří využití kombinace barevných odstínů. My Vám nabízíme několik možností jak si vymalovat svůj byt či dům podle svých představ. Můžete si vybrat z hotových natónovaných interiérových barev nebo Vám namícháme dle vašeho výběru z několika tisíc odstínů českých, řeckých a anglických barev.
Pokud byste si žádný odstín nevybraly doneste si svůj vzorek barvy, která se Vám líbí a my pomocí foto spektrometru vybereme a namícháme daný odstín a to jak do interiéru tak i exteriéru.

Mícháme na počkání.
      
Velkým hitem jsou také probarvované strukturální  omítkoviny, které se dají natónovat podle anglické vzorkovnice DULUX.
 
 
TOPlist
 
 

PAMi Barvy - Laky
Zdenka a Zdeněk Šebkovi


Dolní Novosadská 53
Olomouc 77900

585 417 210, 602 775 664
pami.barvy@email.cz